חיפושדלג על חיפוש

ד"ר אהוד גרינשטיין

ד"ר אהוד גרינשטין סיים לימודי רפואה בהצטיינות באוניברסיטת סמלוויס בבודפשט וסטאז' בבית חולים בלינסון.

ד"ר גרינשטין התמחה בגינקולוגיה ומיילדות במרכז הרפואי וולפסון. סיים פלוושיפ קליני בכירורגיה אנדוסקופית וכירורגיה משקמת של רצפת האגן בהדרכתו של Prof. Bruno Deval בבית חולים Geofrroy saint Hilaire בפריז. עם חזרתו לישראל וסיום ההתמחות השתלב כרופא בכיר במחלקת גינקולוגיה והיח' האורוגינקולגית במרכז הרפואי וולפסון.

ד"ר גרינשטין מדריך קליני בחוג לגינקולוגיה ומיילדות באוניברסיטת תל אביב ועוסק בתחום האקדמיה, בהוראת סטודנטים ומתמחים ובמחקר רפואי. עבודותיו הוצגו בכנסים בארץ ובעולם וזכו לפרסומים רבים בספרות המקצועית.

ד"ר גרינשטין חבר באיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, החברה הישראלית לאורוגינקולוגיה ורצפת האגן וכן האיגודים הבינלאומיים EUGAEuropean urolgynecology association ו-  IUGA- International urogynecology association 

"יש לנו באגף נשים ויולדות בוולפסון צוות אחיות ורופאים מוביל, מקצועי ביותר, מסור ואמפתי, שאני גאה להיות חלק ממנו. אנו שואפים תמיד למצוינות ללא פשרות, כאשר טובת המטופלת ובריאותה לנגד עינינו. תחום הכירורגיה הגינקולוגית הוא תחום מרתק. אני נהנה מעבודת הצוות, מהאתגר המחשבתי והפיזי הכרוכים בכך ואני מודה על ההזדמנות שיש לנו לעזור למטופלת ולהיות שם בשבילה באותם רגעים. בחיי הפרטיים אני משתדל להתמיד בפעילות ספורטיבית בעיקר ריצה, שחיה וגלישה ומאמין מאוד בחשיבות השילוב של בריאות הנפש והגוף. אני שמח לעסוק בתחום בו יש לנו הזכות לסייע ולקחת חלק בשיפור איכות החיים של המטופלת ובריאותה, בכל גיל".

 

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידהדלג על קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
*
checked
Bannersדלג על Banners
חיפושדלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד