חיפושדלג על חיפוש

פרופ' שמואל לוריא

פרופ' שמואל לוריא (הגדל)

פרופ' שמואל לוריא עובד כרופא בכיר בחדר לידה של אגף נשים ויולדות במרכז רפואי ע"ש אדית וולפסון.

פרופ' לוריא ,יליד 1957 והוא בוגר בי"ס לרפואה, אוניברסיטת בן גוריון בנגב באר שבע, בשנת 1986.

את התמחות בילוד וגינקולוגיה עבר בבי"ח קפלן, רחובות.

בעל תעודת מומחה בילוד, גינקולוגיה ופוריות משנת 1996.

משנת 2002 שייך לסגל אקדמי של אוניברסיטת תל אביב, בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, בחוג לילוד וגינקולוגיה ומשנת 2007 בעל דרגת פרופסור חבר קליני.

פרופ' לוריא ערך מחקרים בנושאים מגוונים הקשורים ברפואת נשים, מיילדות, רפואת אם עובר, פתולוגיה של צוואר הרחם, ואולטרסאונד ופרסם ספר אודות היסטוריה של ניתוח קיסרי, 10 פרקים נוספים בספרי רפואה ומעל 230 מאמרים בכתבי עת מהמובילים הן בין-לאומים והן ישראליים.

בנוסף, משמש כסוקר במספר כתבי עת אלו, חבר בוועדת הלסינקי מוסדית לאישור מחקרים רפואיים ויו"ר ועדת ההיגוי של יום המחקר של המרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון. פרופ' לוריא הנו מרצה מוזמן בכנסים רפואיים.

פרופ' לוריא שימש בעבר כדירקטור בקרן לנדאו למדעים של מפעל הפיס, חבר האיגוד ישראלי למיילדות וגינקולוגיה, חבר ועד החברה הישראלית לקולפוסקופיה ופתולוגיה של צוואר הרחם ויו"ר ועדת סילבוס של החוג לילוד וגינקולוגיה, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב.

הוא מכהן כעת כחבר הוועדה לעבודות גמר של הסטודנטים לרפואה, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב, כחבר הוועדה המקצועית במקצועות הגניקולוגיה ואורולוגיה, המועצה המדעית, הר"י וכחבר ועד של החברה הישראלית לרפואת נשים בקהילה.

פרופ' לוריא נשוי ואב ל- 2 ילדים.


 

הצטרפי למועדון היולדותדלג על הצטרפי למועדון היולדות

הצטרפי למועדון היולדות

צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
כל השדות הינם שדות חובה
checked
Bannersדלג על Banners
חיפושדלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד