חיפושדלג על חיפוש

פרופ' מיכל קובו

פרופ' מיכל קובו (הגדל)

פרופ' מיכל קובו,  ילידת 1961 נשואה ואם ל - 3. מנהלת חדרי לידה ויולדות.

היא  סיימה את לימודי הרפואה בשנת 1990, בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב, ואת התמחותה במיילדות וגינקולוגיה בשנת 1999 במרכז הרפואי ע"ש רבין, פתח תקווה.   

במקביל היא סיימה לימודים לתואר שלישי- PhD במחלקה לבקרה ביולוגית שבמכון וייצמן למדע, ברחובות.

המחקר שבוצע בהנחייתה של פרופ' נאווה דקל, עסק בויסות העברת אותות תוך-תאיים המתרחשים בעת התפתחות הביצית. 

בשנת 2001 עברה השתלמות מחקרית ברפואת האם והעובר במרכז הרפואי St. Lukes Roosevelt Medical Center אשר בניו-יורק, בהדרכתו של פרופ' עודד לנגר, שם הקימה את מעבדת המחקר העוסקת בפרפוזיה שלייתית.

החל משנת 2002 היא עובדת במחלקת נשים ויולדות בביח' וולפסון. פרופ' קובו בתפקידה הנוכחי מנהלת את חדרי הלידה ומחלקת יולדות שבמחלקה.  במקביל היא מנהלת את  המעבדה ל'חקר תפקוד השלייה' שהקימה במחלקתינו, כאשר פעילותה המדעית עוסקת בעיקרה בחקר תפקוד השלייה במודל הפרפוזיה השלייתית והפתולוגיה השלייתית בסיבוכי הריון.

פרופ' קובו פעילה בהדרכה והוראת סטודנטים. היא הנחתה עד כה 17 סטודנטים לרפואה ורופאים במסגרת סבב  "מדעי יסוד". עבודות מחקריות רבות זכו לפרסים על עבודות מחקר מצטיינות: מטעם המרכז הרפואי וולפסון, פרס הפקולטה לרפואה ביום מחקר, פרסים מטעם החברה לרפואת האם והעובר ומענקים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

היא  חברה בוועדות לבדיקת עבודות גמר לתואר MD , ועבודות מדעי-יסוד.
 
פרופ' קובו מיכל היא מרצה בכירה מטעם החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל-אביב. 

היא חברה באגודה הישראלית למיילדות וגינקולוגיה, בוועד החברה לרפואת האם והעובר, בוועד האגודה הישראלית לחקר השליה וחברה בסנאט הפקולטה לרפואה.

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידהדלג על קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
כל השדות הינם שדות חובה
checked
Bannersדלג על Banners
חיפושדלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד