חיפושדלג על חיפוש

דבר המנהל

דבר המנהל (הגדל)
 

 

ברוכות הבאות לאתר האינטרנט של אגף נשים ויולדות בוולפסון,

 

שמי פרופסור ערן וינר, אני בן 45, נשוי ואב לארבעה בנים (כולם נולדו, כמובן, בחדר הלידה שלנו כאן בוולפסון) , אני בוגר התמחות על ברפואת אם ועובר (הריון בסיכון) מאוניברסיטת Toronto  שבקנדה ומאז 1.9.2021 מנהל אגף נשים ויולדות כאן בוולפסון .

 

אגף נשים ויולדות בוולפסון הוא אגף גדול ורב תחומי: חדרי לידה, מיון נשים ומיון יולדות, יחידה להרדמה מילדותית, מחלקת נשים, מחלקת יולדות, היחידה הגיניקואונקולוגית, היחידה לאורוגיניקולוגיה, יחידת הפיריון וההפריה החוץ גופית, יחידת האולטרסאונד בגיניקולוגיה ומיילדות, מרפאות חוץ עמוסות, חדר התומך בנפגעות תקיפה מינית, מרפאות ייחודיות ועוד.


האגף שלנו  מסונף לאוניברסיטת תל אביב ומפתח ומעודד פעילות מחקרית ואקדמית ענפה. לאגף שלנו 11 רופאים ורופאות עם מינוי אקדמי של "פרופסור" מטעם אוניברסיטת תל אביב – תו איכות בלתי מתפשר לאיכות האקדמית של האגף!


החזון שלי ושל האגף שלנו כולו הוא לספק לתושבות האזור רפואה אנושית, מקצועית, ברמה הגבוהה ביותר – כל זאת קרוב לבית ובאווירה משפחתית. "וולפסון זה בית" – כך אנחנו נוהגים לאמר – ואצלנו זו לא סתם סיסמא. אצלנו בוולפסון כל אישה תזכה לטיפול המקצועי ביותר, ברמה הגבוהה ביותר והכל באווירה נינוחה ואישית.

 

האגף המילדותי שלנו כולל את חדרי לידה, מהמודרניים והמשוכללים בארץ, 2 חדרי ניתוח לניתוחים קיסריים, מיון יולדות, מחלקות יולדות ויחידה להריון בסיכון גבוה - בה אנחנו מטפלים בכל סיבוכי ההיריון. בוולפסון כל יולדת זוכה לראייה אישית ואינדיבידואלית שלה, אנחנו משתלים לכבד כל בקשה או חלום שקשורים ללידה – במגבלות הבטיחות. אנו מאפשרים נגישות גבוהה ומידית לשיכוך כאבים בלידה, מעודדים הנקה ומאפשרים ביות מלא ואפס הפרדה למי שמעוניינת.

במהלך 2022 נפתח מחלקת יולדות חדשה – המפנקת והמרווחת ביותר בארץ. לקראת פתיחתה נעדכן אתכן במפורט עם כל הפרטים.

 

ביחידה הגיניקולוגית שלנו מטפלים מבצעים ניתוחים לפרוסקופיים מתקדמים ומטפלים בכלל הבעיות הגיניקולוגיות בנשים הריוניות ולא הריוניות.  היחידה האורוגיניקולוגית שלנו מטפלת במגוון תחומים של רצפת האגן ודליפת שתן וביחידה הגיניקואונקולוגית במחלות ממאירות וטרום ממאירות של אברי הרביה הנשיים.

יחידת הפיריון שלנו (IVF) מטפלת בכל בעיות הפיריון בגבר ובאישה תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ועם אחוזי הצלחה מצוינים.

 

אני מזמין אותך לבקר באתר זה ולשאוב ממנו מידע.

מידע נוסף על האגף שלנו ניתן לקבל בדף הפייסבוק שלנו "נשים ויולדות מרכז רפואי וולפסון"|

ובכל עניין ושאלה ניתן לפנות אלי במייל eranw@wmc.gov.il

 

שלכן,

 

פרופסור ערן וינר

 

 


קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידהדלג על קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
Bannersדלג על Banners
חיפושדלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד