חיפושדלג על חיפוש

איסוף דם טבורי

 

איסוף דם טבורי
יותר ויותר הורים בישראל מחליטים לא לפספס הזדמנות של פעם בחיים.

תינוק חדש בא לעולם ואיתו הזדמנות של פעם בחיים לאסוף ולשמור תאי גזע מדם טבורי.

שימור דם טבורי היום יכול לשמש בעתיד את הילוד ובני המשפחה לצורך טיפול רפואי.

השלייה וחבל הטבור הם האמצעי שדרכו מספקת האם חמצן ומזון לעובר במהלך חודשי התפתחותו ועד לצאתו לעולם. נמצא כי דם טבורי שנותר בשלייה וחבל הטבור לאחר ניתוק התינוק בתום הלידה, עשיר בכמות גדולה של תאי גזע.

 
דם טבורי או דם חבל הטבור הינו נכס יקר מפז, הנקבר, תרתי משמע, מדי יום, במקום להישמר בהקפאה למגוון עצום של מטרות מצילות חיים.

תאי גזע מדם חבל הטבור, מסתבר, הם אולי המקור המתאים ביותר להשתלות מח-עצם ליילוד, לבני-המשפחה ולזרים שהתרומה מתאימה לנתוניהם הגנטיים או במקרים של מחלה ממארת שהטיפול בה כרוך בהשתלת מח עצם.

 

דם טבורי


 


בוולפסון קיימות 2 אפשרויות לאיסוף דם טבורי:


1. איסוף דם טבורי באופן פרטי: לצורך כך יש ליצור קשר לפני הלידה עם אחת מהחברות הפרטיות המספקות את השירות וליידע את המיילדת בכך, כאשר את מגיעה ללדת. הדם הטבורי ייאסף עבורך לאחר הלידה ויישמר עבורך באופן פרטי.


2. איסוף דם טבורי לבנק הדם הטבורי הציבורי: כמו בתרומת דם רגילה, בוולפסון קיימת אפשרות לאיסוף דם טבורי לבנק הדם הטבורי הציבורי. מגדיל את הסיכוי שבמידת הצורך תימצא תרומה המתאימה לכם בבנק הדם הטבורי הציבורי. השירות ניתן ללא תשלום ומתאפשר ברוב שעות היממה, בהתאם לנוכחות נציגות בנק הדם הטבורי בחדרי הלידה.

 

 

 

 

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידהדלג על קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
*
checked
Bannersדלג על Banners
חיפושדלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד