חיפושדלג על חיפוש

לידה טבעית

לידה טבעית:


בוולפסון 2 חדרים מרווחים המאפשרים לידה טבעית ליולדות המעוניינות בכך.

בחדרים אלו עומדת לרשותכן מיטה מתכווננת למגוון תנוחות, ספה, כדור פיזיו ומקלחת.

כל המיילדות של וולפסון מיומנות לתמיכה בלידות טבעיות. חלקן בעלות הכשרה בטיפולים אלטרנטיביים ויוכלו לסייע לך בהתמודדות עם הכאב להרפיה ולהרגעה (באמצעות שיאצו, סוג'וק, דמיון מודרך, נשימות, תנועה ועוד).

שתפי את הצוות ברצונך בלידה טבעית ואנו נדאג לאווירה תומכת ורגועה שתאפשר לך תנאים מקסימליים.**השירות ניתן ללא עלות, במסגרת השירות בוולפסון** 


מהי לידה טבעית?

בלידה טבעית אנו מאפשרים ליולדת ללדת ללא התערבות, בקצב של הגוף שלה. לצורך התמודדות עם הכאב משתמשים בטכניקות שונות של נשימות, תנועתיות, זרמי מים חמים ומגע, כל זאת בהתאם לרצונות היולדת.


לידה טבעית

 


באלו דרכים ניתן להתמודד עם הכאב בלידה טבעית?

תנועתיות: ובמיוחד תנועתיות האגן, מסייעת לתינוק להתברג בתעלת הלידה ומקדמת את הלידה.

מוניטור: מאחר והיולדת נמצאת בתנועה, החיבור למוניטור מתבצע לסירוגין על מנת לעקוב אחר מצב העובר.

תנוחות לידה שונות: המיטות המתכווננות הקיימות בוולפסון מאפשרים לך לבחור את התנוחה הנוחה לך ביות (כולל כריעה)

זרמי מיים: מיים חמים מסייעים להפחית את הכאב. בכל חדר מקלחת עם טוש המאפשר לך לשהות במקלחת ולהיעזר בזרמים להרגעה.

מגע ועיסוי: מגע ועיסוי משמים אותנו גם להרגעה וגם להפחתת כאב (בעיקר עיסוי בגב התחתון). לא כל הנשים אוהבות מגע בזמן הלידה לכן זה תלוי ברצונותיה והעדפותיה של היולדת.

דמיון מודרך: מומלץ להשתמש בדמיון מודרך על מנת להירגע ולסייע לגוף להרפות את השרירים.

אווירה נעימה ונינוחה: אורות מעומעמים, מוזיקה שאת אוהבת, ריחות שעושים לך טוב, כל אלו יכולים לסייע לך להירגע ולהרפות את השרירים ובכך לאפשר לגוף לשמור כוחות לצירים.


המלווים בלידה: הנינוחות שלך והיכולת להיות קשובה לעצמך הם אלמנטים חשובים בכל לידה, ובפרט בלידה טבעית. בחרי להכניס לחדר הלידה רק אנשים שמהווים תמיכה עבורך ומשרים עליך בטחון ורוגע.

איך אפשר להתכונן ללידה טבעית?
על מנת לקבל כלים וידע לקראת הלידה מומלץ מאוד לעבור קורס הכנה ללידה וללמוד דרכים להקלה על כאב ובכלל לדעת מהם שלבי הלידה והאפשרויות העומדות בפניך במהלכה. קורסי ההכנה ללידה של וולפסון נפרשים על שני מפגשים וכל מי שיולדת בוולפסון מקבלת החזר מלא על הקורס.

במידה והתחלתי לידה טבעית אך במהלך הלידה מעוניינת במשככי כאבים?
לא מעט נשים, בעיקר כאלו המגיעות ללידה ראשונה, מתכננות ללדת לידה טבעית ובמהלך הלידה מרגישות צורך בהתערבות מסיבות שונות. במקרים כאלו אין כל בעיה לקבל אפידורל או טשטוש בהתאם לרצון היולדת.

אנו ממליצים לכל אישה המעוניינת לנסות ללדת בלידה טבעית לנסות ללדת כך ובמידת הצורך תמיד נוכל להשתמש בהתערבויות רפואיות על מנת להקל את תהליך הלידה.

אנו ממליצים להגיע בפתיחות ללידה, להיות קשובה לגוף שלך ולרצונותיך ולבחור תוך כדי הלידה מה מתאים לך. רק את יודעת מה נכון עבורך ועבור גופך. אנחנו נהיה שם לצדך באהבה ובמקצועיות ונאפשר לך חוויית לידה המותאמת ככל שניתן לצרכייך.

 

 

 


 

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידהדלג על קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

קבלת פרטים על קורסי הכנה ללידה

צוות מועדון היולדות של וולפסון נמצא כאן על מנת להנחות אותך, לסייע לך ולתמוך בך במשך תקופת ההיריון, במהלך הלידה ובצעדים הראשונים של ההורות.
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
*
checked
Bannersדלג על Banners
חיפושדלג על חיפוש
עבור לתוכן העמוד