פוריות והפריה חוץ-גופית

על הפריות מבחנה (ICSI ) ומישכל הילדים

משנת 1998 ואילך, החלו להתפרסם דיווחים על כך שילדים שנולדו בשיטת הפריה זו הראו בגיל שנה ליקויים התפתחותיים בהשואה לילדים שנולדו בלידה רגילה. האם נכון הדבר?
1/07/2005

השראת ביוץ והסיכון לסרטן

לעיתים קרובות אנו נשאלים האם טיפולי פריון גורמים נזק או סרטן. במאמר מערכת זה, שהתפרסם באחד מהעיתונים החשובים ביותר בעולם בנושאי פריון מנסים לתת מענה לשאלה.
6/04/2005

אבחון טרום לידתי - בשליש הראשון להריון - מריר צואר הרחם

חוקרים מהיחידה להתפתחות פריון והפריה חוץ גופית באוניברסיטת מלבורן - אוסטרליה, פתחו שיטה לקבלת תאי עובר בודדים מריר צואר הרחם של נשים בהריון לצורך אבחון טרום לידתי לאיתור הפרעות גנטיות.
7/07/2005

הקשר בין הצלחת טיפולי פריון וגיל האישה

מידע חדש לגבי השימוש בשיטות לטיפולי פריון בארצות הברית מדגיש את השיבות גיל האישה כגורם משפיע בהצלחת הטיפולים.
31/01/2005

סריקת הפרעות גנטיות וקביעת מין הילוד בעוברי הפריה חוץ גופית

כנס בינלאומי בלונדון, שהוקדש לאבחון גנטי טרם השרשה, דן בשאלה האם יש לערוך סריקה ובחינה של כל תוצרי ההפריה החוץ גופית, לאיתור הפרעות גנטיות, טרם השתלתם ברחם האם?!
9/07/2005

מדיניות החזרת עובר אחד במחזורי הפריה חוץ גופית

טיפולי הפריה חוץ גופית מלווים בשכיחות גבוהה של הריונות מרובי עובריים. הסיבה לכך היא מספר העוברים המוחזרים לרחם. הערכת השפעת מדיניות של החזרת עובר יחיד במחזורי הפריה חוץ גופית על שיעורי ההריון לרבות הריון מרובה עוברים הוצגה לאחרונה בשבדיה.
30/01/2005

אבחון גנטי טרום השרשה בהפרית מבחנה לאי התאמת סוג דם

חוקרים מאוסטרליה מפרסמים ב - 20 לינואר מחקר על אבחון גנטי מוקדם, טרום השרשה של הביצית, במצבים פוטנציאליים של אי התאמת דם בין האם לעובר על רקע קבוצת RH. הדיווח נעשה בירחון היוקרתי Human Reproduction.
20/01/2005

אסטרוגן המופק מסויה משפר תוצאות הפריית מבחנה

מאמר המתפרסם ב - Fertility and Sterility, מלמד שאסטרוגן המופק מסויה עשוי לשפר שיעור ההריונות המושג בנשים העוברות הפריית מבחנה והעברת עוברים.
4/01/2005

מדדי בדיקת הזרע - משמעותם בבירור פוריות הגבר

בדיקת זרע הינה מרכיב חשוב ובסיסי בבירורי אי-פריון. צורת תאי הזרע הינה ככל הנראה בעלת החשיבות הרבה ביותר ליכולת הזרע להיות פורה.

טיפולים נוגדי סרטן והשפעתם על הפוריות

כיום רבות ממחלות הסרטן ניתנות לריפוי בעזרת טיפול מתאים. חולות רבות נאלצות להתמודד לאחר מכן עם תוצאות הטיפול בסרטן, וביניהןעם הפגיעה בפוריות.
Next Page 
דרונט בניית אתרים